Hakkımızda

Tesisat Sorunlarınıza

Teknolojik Çözümler Sunuyoruz...

Diyarbakır Petek Temizleme

Diyarbakır'da kalorifer tesisatı tıkanıklığı problemleriyle ilgili çalışan firmaların büyük bir bölümü, eski yöntemlerle, peteklerin içine hortumla su tutarak tıkanıklık sorunlarını çözme yoluna gitmekte ve problemlerin daha da büyümesine yol açacak bir yol izlemektedir.

Teknolojik araç gereçleri kullanan firmaların büyük bir bölümü ise bu işlemlerini çok yüksek fiyatlarla yapma eğiliminde olup, ikinci kalite kimyasallar ve makineler kullanmaktadır.

Diyarbakır Petek Temizleme olarak biz, teknolojiden faydalanarak sorunlarınızı en kısa yoldan, kirletmeden yapmanın yanı sıra bu hizmetimizi de en uygun fiyata yapma gayretindeyiz. Tesisat alanındaki birikimlerimizi teknolojik aletlerle de birleştirerek en iyiyi yapma gayretindeyiz.

%100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda bizlere güvenen ve memnuniyetini çevresiyle paylaşarak yüzlerce aileye ulaşmamızı sağlayan siz değerli halkımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Neden Biz?

Müşteri Memnuniyeti Oranımız100%
 
Son Teknoloji Ürün Kullanımımız100%
 
Çalışmalarımızdaki Başarı Oranımız100%
 
Çalışanlarımızın İş Tecrübesi ve Ustalığı100%
 

 

Ekibimiz

Ahmet Usta

0553 636 60 50

...

...

...

...

  
 Diyarbakır Petek Temizleme olarak sorunlarınıza teknolojik çözümler sunuyoruz. Tesisat temizliğinde Rothenberger marka tesisat temizleme makinelerini ve kimyasallarını kullanarak, en iyi hizmeti sunma yolunda çaba sarf ediyoruz.

Diyarbakır Petek Temizleme Hizmetlerinde
En İyi Sonuç İçin, Bizi Arayın...

0553 636 60 50

Diyarbakır Petek Temizleme'yi Sosyal medyadan da takip edebilirsiniz... 

JoomShaper